Přidejte se

Druhy členství

Již od r. 1895 SUT spolčuje příznivce tance. Dnes nabízí přes 4 druhy členství, které Vám otevřou cestu k tanci a tanečnímu vzdělání.

Objevte

Druhy členství

 

Vyberte si do jaké divize SUT byste se rádi přihlásili. Vodítkem může být jednoduché rozdělení podle orientace jednotlivých spolků: SUT – taneční mistři a profesionální lektoři, AL SUT – výkonnostní taneční páry a jednotlivci, CPADU – Pro-Am tanečníci a tanečnice, Para Dance – tanec na vozíku. Věříme, že u nás najde své místo každý tanečník!

 

Profesionální členství SUT

Taneční patří již od r. 1895 k základním pilířům společenské výchovy v českých zemích. SUT tradičně vzdělává a podporuje taneční mistry po celé ČR. Profesionální členství SUT je určeno pro taneční mistry a profesionální lektory, kteří mohou doložit své vzdělání v oboru. Členství jim zaručuje pravidelné kongresy, aktuální reporting dění týkající se výuky tance, semináře a dotační a právní podporu. V případě dalších dotazů se obraťte, prosím, na Aleše Mědílka.

Amatérské členství SUT

Pokud nemůžete doložit taneční vzdělání a chtěli byste se zapojit do programu péče o profesionální členy, můžete využít možnosti tzv. amatérského členství SUT. To je určeno pro lektory tance, kteří by chtěli také navštěvovat kongresy, získávat pravidelné informace o tanečním dění a být součástí komunity tanečních mistrů. Tento typ členství neobsahuje možnost soutěžit na akcích SUT. 

 Pro více informací kontaktujte Aleše Mědílka

Kolektivní členství SUT

Typickým kolektivním členem je taneční škola, která pro své žáky vede taneční kurzy či semináře. SUT své kolektivní členy podporuje organizačně a finančně v rozvoji jejich členské základny. Kolektivní členství je zpoplatněno dle finančního řádu SUT (link to: finanční řád).  Pro více informací kontaktujte, prosím, Aleše Mědílka

Soutěžní členství - Amatérská liga

SUT organizuje postupové taneční soutěže, národní taneční ligu, mistrovství ČR. Pro možnost zapojit se do soutěžního dění je podmínkou mít uhrazené členství v Czech Amateur League. Členství je zpoplatněno 300 Kč/ 2 roky a opravňuje vás ke startu na soutěžích SUT. Před samotným startem nezapomeňte vložit do systému potvrzenou “Zdravotní způsobilost”.

Pro více informací kontaktujte, prosím, Aleše Mědílka

Kolektivní členství - Amatérská liga

dodat text

Soutěžní členství Czech Pro Am Dance Union

Czech Pro Am Dance Union organizuje seriál tanečních soutěží, které každoročně vrcholí mistrovstvím ČR v jednotlivých disciplínách. Pro možnost účasti na soutěžích za zvýhodněných podmínek využijte možnosti bezplatného členství (platí po celý rok 2021). Nebudete muset na soutěžích platit vstupné na sál, budete zařazeni do soutěžního ranklistu, bude vám vytvořen osobní profil, kde budete moci sledovat svůj progres na soutěžích.

Pro více informací kontaktujte, prosím,  Evu Bartuňkovou

Kolektivní členství Czech Pro Am Dance Union

dodat text

Soutěžní členství Czech Para Dance Sport

dodat text

Kolektivní členství Czech Para Dance Sport

dodat text