Soutěžíme

Czech Pro Am Dance Union

Podporujeme nové projekty, které vrací společenský/sportovní tanec zpět k lidem a ke krásnému umění.

„Tanec je komunikace mezi tělem a duší. Vyjadřuje to, na co slova nestačí.“

Ruth Saint Denis

Vize

Czech Pro Am Dance Union

 

Prvotřídní kvalitu, certifikát „Taneční škola SUT“. “Propojujeme všechny stránky tance od kultivující, vzdělávací, přes sportovní, rekreační až po performační a uměleckou.”

Svaz učitelů tance ČR je společenskou a sportovní organizací spolkem, který sdružuje profesionální taneční mistry, jejich spolupracovníky – taneční partnery, stejně jako sportovce tanečníky v amatérské, profesionální ale i rekreační formě společenského tance a dalších tanečních disciplín. SUT je živoucím důkazem, že tanec je nedílnou součástí našich životů a prolíná se jimi v mnoha aspektech. Pojímá tanec hned z několika pohledů – vzdělávací (taneční kurzy pro mládež, dospělé a seniory v několika úrovních), sportovní – zde rozlišuje divizi profesionálního sportu, amatérského sportu ale i rekreačního sportu, jehož soutěžemi ročně projde několik tisíc sportovců.  Unikátem jsou klasické taneční kurzy pro mládež a dospělé (pravidelně jsou pořádány pouze v ČR a sousedním Rakousku), kde taneční mistři – členové SUT vyučují každoročně společenský tanec a společenskou výchovu – etiketu v desítkách kurzů pro více než 50 tisíc účastníků kurzů. Svaz učitelů tance ČR vydává tanečním školám, kde zaručuje 

Kalendář Czech Pro Am Dance Union

Organizujeme postupové soutěže pro všechny taneční styly a formy. Na postupových soutěžích tanečníci získávájí body dle umístění a počtu poražených párů a na jejich základě postupují do vyšších výkonnostních tříd. Nejvyšší třídou je třída “S”, která má již svoji ranklistovou soutěž “Českou národní ligu”. Speciálním typem akce je Český taneční pohár, v rámci kterého mohou probíhat soutěže amatérského, profesionálního, Pro-Am, Para Dance typu.

Výsledky Czech Pro Am Dance Union

Zde naleznete výsledky soutěží. Pro detailní náhled se přihlaste do systému SUT.

Partneři Výsledky Czech Pro Am Dance Union